Борнмут з Забарним був близьким до тріумфу над МЮ: яку оцінку отримав український захисник «‎вишень» за гру АПЛ

Переглядів 4934
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнумут
У матчі 33-го туру Англійської Прем'єр-ліги Борнмут українця Іллі Забарного приймав Манчестер Юнайтед. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 2:2.

Сьогодні, 13 квітня, Ілля Забарний вийшов у стартовому складі Борнмута на поєдинок проти Манчестер Юнайтед в рамках АПЛ.

Господарів відкрили рахунок на початку поєдинку. Соланке здійснив ривок, отримав блискучу передачу та прицільно пробив, перегравши воротаря.

Але через 15 хвилин Манчестер Юнайтед зумів відквитати один м'яч. Фернандеш зіграв на добиванні в штрафному майданчику, відправивши м'яч під поперечину.

До перерви залишалося не багато часу, проте Борнмут знову забив. Клюйверт увірвався до штрафного майданчика та завдав дивовижного удару в лівий нижній кут воріт.

На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь команди Забарного.

Манчестер Юнайтед в середині другої половини заробив право на пробиття пенальті, а Фернандеш з одинадцятиметрової позначки відправив м'яч у правий нижній кут воріт, відзначившись дублем.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував нічию. Ілля Забарний провів на полі увесь матч та отримав оцінку 6.7 від аналітичного видання SofaScore, що є досить середньою у складі Борнмута.

АПЛ, 33-й тур

Борнмут - Манчестер Юнайтед - 2:2

Голи: Соланке 16, Клюйверт, 36 - Фернандеш, 31, 65

• У цьому сезоні Забарний провів за Борнмут 37 поєдинків в усіх офіційних турнірах, забивши один гол.
  • Борнмут наразі посідає 12 місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 42 заліковий пункт.
  • В наступному турі Борнмут зіграє проти Астон Вілли (21.04).