Борнмут забив п’ять голів і не пропустив: відома оцінка Забарного за яскравий матч Кубка Англії

Переглядів 2637
Ілля Забарний. Фото: Google
Борнмут українського захисника Іллі Забарного розгромив опонента з рахунком 5:0 та ефектно вийшов до 1/8 фіналу Кубка Англії. Українець зіграв весь поєдинок.

25 січня відбувся матч 1/16 фіналу Кубка Англії між Борнмутом та Свонсі. Гра завершилася з рахунком 5:0 на користь «вишень». Усі п’ять голів були організовані господарями у першому таймі.

Український захисник Борнмуту Ілля Забарний вийшов на поле з перших хвилин та відіграв уже по традиції повністю зустріч.

Після завершення поєдинку портал статистики WhoScored поставив українцю оцінку в 7.4 балів.

Протягом зустрічі Забарний тричі виніс м'яч, один раз заблокував удар, один раз перехопив пас, один раз здійснив відбір, зробив 44 точні передачі з 52 (85%), виграв два єдиноборства, один раз сфолив.

Найкращим гравцем матчу був визнаний Девід Брукс (9.1), в активі якого два асисти та один гол.

• В АПЛ Борнмут із 25 очками в активі посідає 12 місце.
  • Наступний матч команда Забарного зіграє вже першого лютого з лондонським Вест Гемом у рамках чемпіонату Англії.