В Кубку Англії відбулося «українське дербі»: Борнмут із Забарним здобув феєричну перемогу з рахунком 5:0

Переглядів 3595
4 голоси
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнмут
У матчі 1/16 фіналу Кубка Англії Борнмут приймав Свонсі. Команда Іллі Забарного святкувала розгромну перемогу над колективом Миколи Кухаревича.

У четвер, 25 січня, Борнмут приймав Свонсі в матчі 1/16 фіналу Кубка Англії.

Вже у першому таймі клуб АПЛ шокував гостей з Чемпіоншипу, забивши п'ять голів без відповіді.

У складі Борнмута відзначалися голами в першому таймі такі футболісти:

1. Ллойд Келлі (захисник)
  2. Алекс Скотт (півзахисник)
  3. Луї Сіністерра (нападник)
  4. Давід Брукс (півзахисник)
  5. Домінік Соланке (нападник)

Вся результативність в поєдинку припала саме на першу частину гри. В другому таймі голів обидві команди не забивали.

• Український захисник Борнмуту Ілля Забарний розпочав гру в стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин;
  • Український нападник Свонсі Микола Кухаревич всю гру провів на лавці для запасних.

В підсумку фінальний свисток головного арбітру матча Даррена Інгленда зафіксував розгромну перемогу Борнмута на «Віталіті Стедіум».

Кубок Англії, 1/16 фіналу

Борнмут – Свонсі – 5:0 (5:0)

Голи: Келлі, 7 Скотт, 10, Сіністерра, 14, Брукс, 35, Соланке, 44

• Забарний в поточному сезоні провів за Борнмут 24 поєдинки в усіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Кухаревич у цій кампанії зіграв у 12 матчах Свонсі, забивши один гол.
  • Борнмут посідає 12 місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги, маючи 25 очок.
  • У наступному матчі 1 лютого команда українського захисника гратиме проти Вест Гема. Початок зустрічі о 21:30 за київським часом.
  • Свонсі займає 16 сходинку в таблиці Чемпіоншипу, маючи 33 залікові пункти.
  • Наступний матч команда українського форварда зіграє 30 січня проти Лестера в рамках чемпіонату. Початок зустрічі о 21:45 за київським часом.