Божевільна розв’язка у матчі Дженоа та Мілану: два вилучення, сейв Жиру та заміна Малиновського

Переглядів 9999
Руслан Малиновський. Фото: Google
В поєдинку восьмого туру італійської серії А Мілан на останніх хвилинах вирвав та втримав перемогу над Дженоа (1:0). Українець Руслан Малиновський провів на полі 67 хвилин.

Гру проти Мілану Руслан Малиновський розпочав зі старту. Цього разу наш співвітчизник був на вістрі атаки «грифонів» разом з Альбертом Гудмундссоном.

Однак, за увесь відведений йому час, він не запам'ятався жодними корисними діями і відправився достроково відпочивати на 68 хвилині гри, поступившись місцем на полі Беркана Кутлу.

Перемогу ж Мілану подарували точний удар Крістіана Пулішича, який виявився найспритнішим в штрафному суперника після навісу свого співвітчизника Юнуса Муси і сейв Олів'є Жиру. Так, це не помилка!

Саме французький нападник россо-нері захищав ворота своєї команди в останні хвилини гри, після того, як пряму червону картку показали голкіперу Мілану Майку Меньяну, який на виході, пішовши у стрибку коліном вперед, ледь не зламавши Кейлеба Екубана.

Також червону отримав і воротар Дженоа Хосеп Мартінес, але за сумою двох жовтих.

▶️ Огляд поєдинку Дженоа – Мілан дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Італія, Серія А

8-й тур

Дженоа – Мілан 0:1 (0:0)

Гол: Пулішич, 87.

Вилучення: Мартінес, 90+13 – Меньян, 90+9.

• Після поєдинку в Генуї Мілан має в активі 21 очок та посідає першу сходинку в турнірній таблиці Серії А.
  • Дженоа з вісьмома очками після восьми турів знаходиться на 15-му щаблі.
  • В наступному турі россо-нері зіграють вдома проти туринського Ювентуса, а «грифони» в Бергамо проти місцевої Аталанти. Обидва поєдинки відбудуться 22 жовтня.