Брентфорд розгромив Лутон у матчі АПЛ: чи зміг Ярмолюк відзначитися результативною дією

Переглядів 231
Єгор Ярмолюк. Фото: ФК Брентфорд
У матчі 34-го туру Англійської Прем'єр-ліги новачок чемпіонату Лутон приймав вдома Брентфорд Єгора Ярмолюка. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 5:1.

Сьогодні, 20 квітня, Єгор Ярмолюк залишився у запасі Брентфорда на матч 34-го туру чемпіонату Англії проти Лутона.

Гості вдало провели першу половину, відзначившись двома голами. Спочатку Мбемо віддав передачу і Вісса, отримавши її, ефектно пробив з межі штрафного майданчика та переграв голкіпера.

Потім Вісса першим зіграв на добиванні у штрафному Лутона після відскоку від поперечини та заштовхав м'яч у ворота господарів.

Друга половина гри пройшла не менш жваво, ніж перша. Піннок збільшив перевагу команди Ярмолюка до трьох м'ячів, а вже через дві хвилини Льюїс-Поттер зробив рахунок 4:0.

Єгор Ярмолюк з'явився на полі на 83-й хвилині матчу та став свідком, як його команда відзначилася вп'яте. Відзначимо й гол престижу від Лутона в компенсований час.

Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу Брентфорда з рахунком 5:1.

АПЛ, 34-й тур

Лутон - Брентфорд - 1:5

Голи: Беррі, 90+3 - Вісса, 24, 45+1, Піннок, 62, Льюїс-Поттер, 64, Шаде, 86

• Після цього матчу Брентфорд із 35-ма очками в активі посідає 14-те місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • У цьому сезоні Єгор зіграв за «бджіл» 26 матчів, але результативними діями він не відзначався.
  • Наступний поєдинок команда Ярмолюка зіграє з Евертоном 27 квітня.