Брентфорд втратив перемогу одразу після виходу Ярмолюка: які оцінки отримав хавбек збірної України за матч АПЛ
Брентфорд півзахисника збірної України Єгора Ярмолюка зіграв домашній матч 16-го туру чемпіонату Англії проти Лідс Юнайтед. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.
Брентфорд українського хавбека Єгора Ярмолюка провів домашній поєдинок 16-го туру англійської Прем'єр-ліги з Лідс Юнайтед. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.
На 70-й хвилині півзахисник господарів Джордан Хендерсон відкрив рахунок. На 82-й хвилині нічию гостям приніс Домінік Калверт-Льюїн.
Як зіграв Ярмолюк
Ярмолюк почав матч у запасі і вийшов на поле на 80-й хвилині. Він віддав 71% точних передач (5/7), заблокував один удар суперника і зробив один винос м'яча. Йому поставили такі оцінки:
- 6,5 від Sofascore
- 6,1 від WhoScored
Англія. Прем'єр-ліга, 16-й тур
Брентфорд – Лідс Юнайтед – 1:1 (0:0)
Голи: Хендерсон, 70 – Калверт-Льюїн, 82
- 21-річний Ярмолюк в поточному сезоні віддав одну результативну передачу в 18 матчах.
- Брентфорд наразі займає 14-е місце в чемпіонаті з 20 очками в 16 зустрічах.
- 17 грудня о 21:30 «бджоли» на виїзді зіграють з Манчестер Сіті в чвертьфіналі Кубка ліги.