Бєсєдін отримав престижну нагороду, Булеца забив дебютний гол у Польщі: ексдинамівці феєрять за кордоном

Переглядів 1775
Артем Бєсєдін. Фото: ФК Ордабаси
Українські ексфутболісти Динамо Артем Бєсєдін та Сергій Булеца відзначилися позитивними результатами у своїх клубах в чемпіонатах Казахстану та Польщі.

У понеділок, другого жовтня, Заглембе на виїзді обіграло Гурник із рахунком 2:0 в матчі 10-го туру чемпіонату Польщі.

Український футболіст гостей Сергій Булеца забив перший гол своєї команди на 36-й хвилині та провів на полі усі 90 хвилин.

А у неділю, першого жовтня, Ордабаси також на виїзді виграв у Жетису із рахунком 2:1 у поєдинку 24 туру чемпіонату Казахстану.

Артем Бєсєдін вийшов у стартовому складі і, як й Булеца, забив перший гол своєї команди на 55-й хвилині.

Після гри вихованець Динамо отримав нагороду найкращого гравця матчу.

• Завдяки таким результатам та грі українців Заглембе піднявся вже на п'яту сходинку у польському чемпіонату, маючи 19 очок після 10 матчів, а Ордабаси закріпив своє лідертсво, заробивши 55 балів за 24 поєдинки.
  • Булеца виступає у Заглембе на правах оренди із Динамо. В цьому сезоні українець провів вже дев'ять матчів та забив один гол, а також віддав три результативні передачі.
  • Його угода з киянами діє до 30 червня 2024 року.
  • Бєсєдін перейшов до Ордабаси вільним агентом і за сім ігор забив один м'яч. Його контракт розрахований до 31 грудня 2024 року.
  • Він виступав у Динамо з 2017-го по 2023 роки: 143 матчі, 35 голів та 13 асистів.