«‎Це більше за Шевченка!»: журналіст назвав гравця, який міг стати вирішення проблем збірної України часів Сабо

Переглядів 1035
Артем Жилінський Артем Жилінський
4 голоси
«‎Це більше за Шевченка!»: журналіст назвав гравця, який міг стати вирішення проблем збірної України часів Сабо
Андрій Ярмоленко. Фото: УАФ
Спортивний журналіст Артур Валерко назвав найкращого українського правого вінгера часів незалежності і ним виявився футболіст київського Динамо Андрій Ярмоленко.

Креативний директор сайту «Український футбол» Артур Валерко заявив, що Андрій Ярмоленко має бути на позиції правого вінгера у збірній України усіх часів. Також він зазначив, що по системі «гол+пас» півзахисник обійшов Андрія Шевченка.

«Тут не може бути жодних сумнівів – це Ярмоленко. Від «не футболіста» до рекордсмена збірної України за всю історію – ось такий от шлях він пройшов. 46 голів і 23 асисти – 69 балів за «Гол+пас», це більше за Шевченка!»

Також Валерко зазначив, що подібних вінгерів не вистачало збірній України 90-х років. Також журналіст згадав Мудрика, Циганкова та Коноплянку.

«Я завжди вважав, що позиція правого хава – це саме той «секретний інгредієнт», якого не вистачало збірній України 90-х. Але якщо тоді здавалося, що це умовний Канчельскіс на його праймі, то зараз можна тільки уявити, якою була б збірна часів Сабо, якби мала вінгерів типу Ярмоленко-Коноплянка чи Циганков-Мудрик», – заявив Валерко для Zbirna.com 

  • Андрій Ярмоленко провів 118 матчів за національну збірну України і наразі є її капітаном.
  • Нагадаємо, що Євро-2024 пройде у Німеччині з 14 червня по 14 липня. 
  • Збірна України потрапила до квартету Е, де підопічні Сергія Реброва зіграють окрім команд Бельгії ще й з Румунією та Словаччиною.