«Це був ключовий момент»: Почеттіно відверто зізнався, чому Мудрик не зміг виграти перший трофей з Челсі

Переглядів 8559
6 голосів
Михайло Мудрик та Маурісіо Почеттіно. Фото: Getty Images
Головний тренер лондонського Челсі Маурісіо Почеттіно відреагував на поразку його підопічних у додатковий час фіналу Кубка ліги проти Ліверпулю.

У неділю, 25 лютого, Челсі поступився Ліверпулю (0:1) в овертаймі фінального поєдинку за Кубок ліги.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик з'явився на полі на 90-й хвилині та відзначився тим, що саме з під нього капітан мерсисайдців Вірджил ван Дейк забив вирішальний гол, перестрибнувши на кутовому.

Відео голу ван Дейка у фіналі Кубка ліги

Головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно розповів, чому його команді не вдалося виграти трофей.

«Ми створили п'ять-шість чудових моментів, але не забили. Це був ключовий момент. У такій грі, як сьогодні, у фіналі, забити першим – це велика перевага. Ми пропустили на останній хвилині, на це важко реагувати.

Але фінал – це про перемогу, а не роздуми про те, що могло б статися, адже назад дороги немає», – наводить слова Почеттіно офіційний сайт Челсі.

• Мудрик перейшов у Челсі з Шахтаря взимку 2023 року і відтоді не здобув ще жодного трофею з клубом.
  • У нинішньому сезоні Михайло провів вже 26 зустрічей, забив чотири голи й віддав дві результативні передачі.
  • У турнірній таблиці АПЛ Челсі йде на 11 місці, маючи 35 очок за 25 зіграних турів.
  • Наступну гру команда українця проведе 28 лютого в чемпіонаті проти Лідса. Початок гри о 21:30 за Києвом.