«Це був останній тест для Довбика»: в Італії винесли жорсткий вирок перспективам українця в Ромі
Спортивний журналіст Франческо Бальцані поділився своїми думками про гру українського нападника Роми Артема Довбика в поєдинку Ліги Європи проти Вікторії Пльзень (1:2).
Італійський журналіст видання La Gazzetta dello Sport Франческо Бальцані повідомив, що римська Рома планує взимку попрощатися з українським нападником Артемом Довбиком. За його даними, керівництво клубу готове розглянути пропозиції щодо продажу форварда у зимове трансферне вікно.
«Матч з Вікторією був останнім тестом для кількох гравців. Гадаю, це був останній тест, якщо говорити про Довбика та Фергюсона. Тепер подивимося, наскільки слабкою є атака. Думаю, Довбика та Фергюсона спробують продати», - сказав Бальцані в ефірі програми Te la do io Tokyo на Tele Radio Stereo.
- 28-річний Довбик у нинішньому сезоні провів дев'ять матчів за Рому, забивши гол та оформивши асист.
- Тransfermarkt оцінює українського форварда в 25 мільйонів євро, а його контракт з клубом розрахований до кінця червня 2029 року.
- 26 жовтня о 16:00 римляни зіграють з Сассуоло в рамках восьмого туру чемпіонату Італії.
- Рома наразі посідає четверту сходинку турнірної таблиці італійської Серії А, маючи 15 залікових балів.