«Це образа»: одна з головних легенд в історії АПЛ розсердився на Зінченка і вимагає поставити його на місце

Переглядів 16897
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Легендарний експівзахисник Манчестер Юнайтед Пол Скоулз розкритикував українського захисника Арсенала Олександра Зінченка після поєдинку проти Ноттінгем Форест.

У вівторок, 30 січня, Арсенал в гостях виграв у Ноттінгем Форест із рахунком 2:1 у поєдинку 22-го туру чемпіонату Англії.

Український лівий захисник Олександр Зінченков вийшов у стартовому складі лондонців та провів на полі 92 хвилини.

У другому таймі ексфутболіст Манчестер Сіті зробив асист на бразильського нападника Габріеля Жезуса, вкинувши м'яч з ауту.

Відео асисту Зінченка дивіться в нашому телеграм-каналі

Однак легенді Манчестер Юнайтед Полу Скоулзу не дуже сподобалися дії українського гравця, про що він написав у сторіс в соцмережі Instagram.

«Вихід захисника в центр півзахисту – це образа для центрального хавбека. Я думаю, що йому/їй треба сказати, щоб він/вона забиралися звідти», – написав Скоулз.

Як зазначає видання TalkSport, експівзахисник МЮ мав на увазі моменти, коли Зінченко з позиції лівого захисника відходить в центр поля і діє вже там.

• Українець в цьому сезоні зіграв 26 матчів в усіх турнірах, забив один гол та віддав дві результативні передачі.
  • Контракт Олександра з лондонським клубом розрахований до 30 червня 2026 року.
  • Арсенал наразі посідає другу сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи 46 очок.
  • Скоулз виступав у Манчестер Юнайтед з 1994-го по 2013 роки, роблячи паузу у кар'єрі з липня 2011-го по січень 2012-го.
  • За цей час англієць провів 716 матчів, забив 155 голів та віддав 82 асисти, вигравши 26 трофеїв.