Зінченко зробив асист руками і дав старт непростій перемозі Арсеналу: відео унікальної гольової дії українця

Переглядів 6263
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Арсенал на виїзді провів поєдинок 22-го туру АПЛ проти Ноттінгем Форест. Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі, а лондонці перемогли та вийшли на друге місце.

У вівторок, 30 січня, Арсенал в гостях зіграв проти Ноттінгем Форест в рамках 22-го туру чемпіонату Англії. Поєдинок закінчився перемогою «канонірів» із рахунком 2:1.

Український лівий захисник Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі та провів на полі 92 хвилини, після чого його замінив Якуб Ківьор.

В середині другого тайму гості відкрили рахунок, коли Зінченко оформив результативну передачу з аута на бразильського нападника Габріеля Жезуса.

Відео асисту Зінченка дивіться в нашому телеграм-каналі

А вже через кілька хвилин Букайо Сака збільшив перевагу лондонців, закріпивши перемогу команди Мікеля Артети.

Однак вже наприкінці матчу нападник Ноттінгема Тайво Авонії скоротив відставання.

АПЛ. 22-й тур.

Ноттінгем Форест – Арсенал – 1:2

Голи: Авонії (89') – Жезус (65'), Сака (72')

• Після цього матчу Арсенал посідає другу сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи 46 очок.
  • Ноттінгем, в свою чергу, йде 16-м, набравши вже 20 залікових пунктів.
  • Зінченко в нинішньому сезоні зіграв 26 поєдинків в усіх турнірах, забив один гол та віддав два асисти.
  • Контракт українця з лондонцями розрахований до 30 червня 2026 року.
  • В наступному матчі четвертого лютого Арсенал на своєму полі зустрінеться з Ліверпулем в рамках АПЛ.