Цей день настав: Зозуля, Ярмоленко, Зінченко, Коноплянка та Кравець почали збір коштів на Bayraktar для ЗСУ

Переглядів 801
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Цей день настав: Зозуля, Ярмоленко, Зінченко, Коноплянка та Кравець почали збір коштів на Bayraktar для ЗСУ
Роман Зозуля. Фото: Google
Колишній гравець збірної України Роман Зозуля запустив кампанію збору коштів на придбання ударного безпілотника Bayraktar, до якої долучилися футболісти та діаспора.

Ініціативу Зозулі підтримали його друзі Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка, легіонери Олександр Зінченко та Роман Яремчук, а також Василь Кравець. Роман заручився підтримкою проекту «Bayraktar для ЗСУ» з боку українців, які мешкають в Іспанії.

Зозуля прагне за 30 днів зібрати п'ять мільйонів євро на закупівлю одного БПЛА Проект має підтримку Посольства України в Іспанії, а також Міноборони. Гроші збиратимуться на рахунок фонду UnidosConUkrania. Всі деталі у посиланні за лінком.

32-річний футболіст надихнувся прикладом телеведучого та шоумена Сергія Притули, якому вдалося зібрати 600 мільйонів гривень в рамках проекту «Народний Байрактар». Зібравши необхідну суму компанія Baykar зголосилася безкоштовно передати чотири безпілотники, а кошти були витрачені на купівлю супутника ICEYE. Також подібні проекти по збору коштів на Bayraktar TB2 для ЗСУ відбулися у Литві та Польщі.

Відзначимо. що Зозуля є активним представником волонтерського руху, починаючи з 2014 року. Футболіст є засновником благодійного фонду «Народна армія», який допомагає Збройним силам України.