Челсі без Мудрика на своєму полі знову програв Брентфорду: Ярмолюк вийшов на заміну та зіграв 14 хвилин

Переглядів 22048
4 голоси
Рахім Стерлінг та Віталій Янельт. Фото: Челсі
В поєдинку десятого туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі на власному полі зазнав поразки від Брентфорда (0:2). Михайло Мудрик гру проти «джмелів» пропускав.
  • Останній матч між командами: 26.04.23 АПЛ Челсі — Брентфорд 0:2.
  • Михайло Мудрик через розтягення м'яза в цьому матчі участі не брав.
  • Єгор Ярмолюк вдруге зіграв у матчі АПЛ.

Лондонський Челсі продовжує лихоманити. Після яскравого відрізку в кінці вересня та на початку жовтня, коли сині здобули три перемоги поспіль, команда Маурісіо Почеттіно в другій грі поспіль очки втратила.

І якщо нічия проти Арсеналу (2:2) читалась, то поразка від Брентфорда стала справжньою сенсаціює і фіаско для синіх.

Якщо Мудрик пропускав матч через травму, то інший українець з Брентфорда Єгор Ярмолюк з'явився на заміну на 76-й хвилині гри.

Відзначитись результативними діями Ярмолюку не вдалося. За нього це зробили ямаєць Ітан Піннок та камерунець Бріан Мбемо.

Англія. Прем’єр-ліга

10-й тур

Челсі – Брентфорд 0:2 (0:0)

Гол: Піннок, 58, Мбемо, 90+6.

• Після поразки від Брентфорда Челсі опустилось на одну позицію і нині займає 10-й щабель в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги.
  • Натомість Брентфорд на одну позицію здійнявся догори, обійшовши саме синіх. Наразі у «джмелів» 13 очок в активі і десятий рядок.
  • В наступному турі Челсі зійдеться в лондонському дербі з Тоттенхемом. Поєдинок заплановано на 6 листопада. Початок гри о 22:00.
  • Брентфорд в 11-му турі вдома прийматиме лондонський Вест Гем. Поєдинок заплановано на 4 листопада. Початок гри о 27:00.