Челсі на виїзді розгромив Бернлі: Мудрик вийшов на заміну наприкінці матчу

Переглядів 2607
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
У суботу, 7 жовтня, у поєдинку 8-го туру англійської Прем'єр-ліги Бернлі на своєму полі приймав лондонський Челсі. Поєдинок завершився впевненою перемогою гостей з рахунком 4:1.

Бернлі відкрив рахунок на 15-й хвилині, відзначився Одобер. Гості відігралися наприкінці першого тайму. Стерлінг прострілив із флангу, а м'яч рикошетом від Аль-Дахіля залетів у ворота.

На 50-й хвилині Палмер реалізував пенальті. До фінального свистка ще два м'ячі влетіли у ворота господарів. На 65-й хвилині відзначився Стерлінг, а через десять хвилин гол забив Джексон.

Український півзахисник Челсі Михайло Мудрик вийшов на заміну на 82-й хвилині.

Чемпіонат Англії

8-й тур

Бернлі - Челсі - 1:4

Голи: Одобер, 15 (1:0). Аль-Дахіль, 42 - у свої ворота (1:1). Палмер, 50 - з пенальті (1:2). Стерлінг, 65 (1:3). Джексон, 75 (1:4).

• Перемога дозволила лондонцям піднятися на дев’яте місце з 11 очками в активі. Бернлі йде 18 у турнірній таблиці АПЛ з чотирма балами.
  • Челсі у наступному турі зіграє проти лондонського Арсенала. Гра запланована на 21 жовтня.
  • Бернлі того ж дня поміряється силами з Брентфордом.