Челсі вразився магічною передачею Мудрика: клуб показав відео, описавши українця трьома словами

Переглядів 5188
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Михайло Мудрик у матчі проти Лідса встиг не тільки забити, а й показати яскраву гру. У Челсі залишилися задоволеними навичками українського футболіста.

У середу, 28 лютого, Челсі вдома обіграв Лідс із рахунком 3:2 у матчі 1/8 фіналу Кубку Англії. У чвертьфіналі він зустрінеться з Лестером.

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі та провів на полі 93 хвилини, забивши другий гол своєї команди.

Відео голу Мудрика дивіться в нашому телеграм-каналі

Однак окрім голу у виступі українця були яскраві моменти, один з яких на своїй сторінці у Х відзначила пресслужба Челсі.

«Прекрасно зроблено, Міша», – підписали відео з передачею Мудрика у лондонському клубі.

• В нинішньому сезоні Михайло зіграв вже у 27 матчах в усіх турнірах, забив п'ять голів та віддав дві результативні передачі.
  • Контракт Мудрика з лондонською командою розрахований до 30 червня 2031 року.
  • Челсі наразі йде 11-м в чемпіонаті Англії, набравши за 25 турів 35 очок.