Челсі з геніальним голом Мудрика виграв у Ньюкасла: українець успішно вийшов на заміну

Переглядів 2505
8 голосів
Мудрик радіє голу у ворота Ньюкасла. Фото: ФК Челсі
Український вінгер Михайло Мудрик успішно вийшов на заміну в поєдинку чемпіонату Англії проти Челсі. 23-річний українець записав до свого активу шедевральний гол у другому таймі.

11 березня в рамках 28 туру АПЛ Челсі на «Стемфорд Брідж» зустрічався з Ньюксалом.

Маурісіо Почеттіно не включив українського вінгера лондонців Михайла Мудрика до основи.

Перший тайм завершився внічию 1:1 – голами відзначилися Ніколас Джексон та Александер Ісак. На 57-й хвилині Коул Палмер знову вивів «аристократів» вперед.

За рахунку 2:1 на користь «аристократів» на 71-й хвилині на поле замість Рахіма Стерлінга вийшов Мудрик. І вже на 76-й хвилині Михайло записав до свого активу фантастичний гол.

Джексон протягнув м’яч зі своєї половини поля та відпасував його в центр, де був Галлахер. І тут прибіг українець, який перехопив м’яч та ефектно пошив у дурні всю оборону Ньюкасла, а на десерт ще обвів голкіпера Дубравку та вразив ворота гостей. Так рахунок став 3:1 на користь Челсі. В чомусь цей забитий м’яч трохи нагадав шедевр від Дієго Армандо Марадони у ворота англійців на мундіалі-1986.

«Сороки» під завісу зустрічі забили ще один м’яч – гол у активі Джейкоба Мерфі. Більше голів не було, а тому Челсі виграв зустріч з рахунком 3:2.

Відео гола-красеня від Мудрика дивіться в телеграм-каналі.

АПЛ. 28 тур

Челсі – Ньюкасл – 3:2

Голи: Джексон, 6, Палмер, 57, Мудрик, 76 – Ісак, 43, Мерфі, 90.

• Для Мудрика в цьому сезоні це вже 28-й матч за Челсі та п'ятий гол у футболці лондонців. Також у поточній кампанії українець записав до свого активу три асисти.
  • В АПЛ Челсі з 39 очками в активі посідає 11 місце, Ньюкасл із 40 балами іде десятим.
  • 17 березня лондонська команді зустрінеться з Лестером у рамках Кубку Англії.