Челсі з Мудриком не зміг обіграти Брентфорд у матчі з чотирма голами: яку оцінку за поєдинок отримав українець

Переглядів 2937
Михайло Мудрик. Фото: Google
У поєдинку 27-го туру англійської Прем'єр-ліги Брентфорд та Челсі у лондонському дебрі розписали результативну мирову (2:2). Український вінгер синіх Михайло Мудрик зіграв 27 хвилин, півзахисник «джмелів» Єгор Ярмолюк вісім.

Матч між Брентфордом та Челсі, який в України сприймався не просто як протистояння між лондонськими колективами, а дербі між українцями Єгором Ярмолюком та Михайлом Мудриком, все ж вийшов саме двобоєм столичних команд: обидва наші співвітчизнки розпочали гру на лавах запасних своїх команд.

У першому таймі гра вийшла в'язкою і не потішила великою кількістю гольових моментів. Однак, одну з нечисленних своїх нагод підопічні Маурісіо Почеттіно використали по-максимуму: Мало Густо зробив навіс з правого флангу в центр, де Ніколя Джексон просочився через центральних захисників і замкнув його головою.

Однак по перерві Брентфорд дуже швидко рахунок зрівняв: неузгодженістю в захисті синіх чудово скористався захисник «бджіл» Мадс Ремслев Расмуссен.

І тут Челсі поплив... Буквально за пару хвилин після першоговзяття воріт лише стійка врятувала синіх від голу у виконанні німця Віталія Янельта. А на 69-й хвилині не врятувала ні штанга, ні Джордже Петрович. «Пожежу» у штрафному майданчику Челсі класно загасив ударом ножицями Йоан Вісса.

Саме після голу конголезеця рятувати Челсі від чергового фіаско вийшов українець Михайло Мудрик, але нічим допомогти своїй команді не зміг. Від поразки синіх врятував французький захисник Аксель Дісасі, який замкнув навіс від Коула Палмера.

За три хвилини до свистка з’явився на полі і Єгор Ярмолюк. Та проявити себе за вісім хвилин (з урахуванням доданого часу) він теж ніяк не зміг.

Статистичний портал Sofascore виставив Мудрику 6.7 (середня оцінка в Челсі 7.1), а Ярмолюку – також 6.7 (середня оцінка гравців Брентфорда 6.85).

Англія. Прем’єр-ліга, 27 тур

Брентфорд – Челсі 2:2

Голи: Ремслев Расмуссен, 50, Вісса, 69 – Джексон, 35, Дісасі, 83.

• Після поділу очок у дербі Брентфорд та Челсі своєї турнірної геолокації не змінили: «бджоли» залишилися на 16-му місці, а сині – на 11-му.
  • У наступному турі сині вдома приймуть Ньюкасл. Поєдинок заплановано на 11 березня. Початок гри о 22:00 за київським часом.
  • Команда Томаса Франка в турі номер 28 у ще одному лондонському дербі поміряється силами з Арсеналом. Матч заплановано на 9 березня. Стартовий свисток прозвучить о 19:30.