Червона картка і гол співвітчизника: відомий український тренер здобув дебютну перемогу в команді з Європи

Переглядів 515
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Олександр Бабич. Фото: ФК Пірін
У матчі 22-го туру чемпіонату Болгарії Ботев (Враца) приймав Пірін. Команда Олександра Бабича здобула перемогу (2:1), перебуваючи більше тайму у меншості.

У п'ятницю, 23 лютого, Ботев (Враца) приймав Пірін Олександра Бабича у матчі 22-го туру чемпіонату Болгарії.

Долю поєдинку на користь команди нашого тренера вирішили голи українського півзахисника Данила Полонського та французького хавбека Уго Комано.

Ботев зумів хоч якось відповісти лише наприкінці другого тайму – забитим м'ячем відзначився малійський форвард Лассана Н'Діає.

Варто зазначити, що з 42-ї хвилини гості перебували у меншості, оскільки автор гольової передачі на Полонського – Аймен Суда – встиг заробити два «гірчичники».

Фінальний свисток головного арбітра матчу Крістіана Колєва зафіксував першу перемогу Бабича на чолі Піріна, ворота якого в матчі захищав ще один українець – Максим Ковальов.

Чемпіонат Болгарії. 22-й тур

Ботев (Враца) – Пірін – 1:2 (0:1)

Голи: Лассана Н'Діає, 89 – Полонський, 29, Комано, 68

Вилучення: Суда, 42

Нагадаємо, що у своєму дебютному поєдинку у ролі головного тренера Піріна Бабич зазнав мінімальної поразки.

• Після сьогоднішньої перемоги команда українця займає 14 місце в турнірній таблиці, йдучи у зоні вильоту. Пірін та рятівне 10 місце розділяють шість очок.
  • Ботев (Враца) в свою чергу посідає 15 сходинку, випереджаючи аутсайдера чемпіонату Етар на три бали.
  • Бабич в Україні був головним тренером у Чорноморці (2014-2017), Маріуполі (2017-2020) та Кривбасі (2021-2022).