Червона картка, пенальті, заміна Миколенка і дубль Салаха: Евертон не стримав Ліверпуль у дербі

Переглядів 3315
4 голоси
Віталій Миколенко проти Луїса Діаса. Фото: Getty Images
Евертон зіграв у дербі проти Ліверпуля в рамках дев'ятого туру АПЛ. Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі, а поєдинок закінчився перемогою команди Юргена Клоппа.

У суботу, 21 жовтня, Евертон на виїзді зіграв проти Ліверпуля у мерсисайдському дербі в рамках дев'ятого туру чемпіонату Англії. Матч закінчився перемогою господарів із рахунком 2:0.

Український лівий захисник Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі та провів на полі 88 хвилин.

Команди не порадували глядачів морем голів, однак яскравими подіями відзначилися.

Наприклад, на 18-й хвилині ветеран Ешлі Янг отримав жовту картку, а вже на 37-й суддя нагородив 38-річного футболіста другим гірчичником, що привело до вилучення.

А вже на 75-й хвилині стався і перший гол, коли Мохамед Салах реалізував пенальті та вивів господарів вперед.

Фінальний рахунок було встановлено на 97-й хвилині, коли все той же Салах забив після асисту Дарвіна Нунєса.

АПЛ. Дев'ятий тур.

Ліверпуль – Евертон – 2:0

Голи: Мохамед Салах (пенальті – 75')

• Після цього поєдинку Евертон посідає 16 сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи сім балів за дев'ять матчів.
  • Ліверпуль, в свою чергу, як мінімум тимчасово піднявся на перше місце. Команда Юргена Клоппа має 20 очок.
  • В наступному турі 29 жовтня підопічні Шона Дайча зіграють на виїзді проти Вест Гема.
  • На Ліверпуль у четвер, 26 числа очікує поєдинок Ліги Європи вдома проти Тулузи, а 29-го вони приймуть Ноттінгем Форест в рамках АПЛ.