Чи допоміг Русин Сандерленду одержати перемогу: український форвард вийшов на заміну у матчі Чемпіоншипу

Переглядів 1028
Назарій Русин. Фото: Google
У поєдинку 35-го туру англійського Чемпіоншипу Сандерленд на виїзді мінімально програв Норвічу та значно погіршив свої шанси на вихід до АПЛ. Український нападник «чорних котів» Назарій Русин провів на полі лише 24 хвилини.

Сандерленд продовжив свою гнітючу безвиграшну серію до чотирьох поєдинків поспіль.

У 35-му турі англійського Чемпіоншипу «чорні коти» не зуміли перейти дорогу, тобто відібрати очки у Норвіча і мінімально програли «канаркам» (0:1). Долю матчу вирішив точний удар американського нападника Джошуа Сарджента.

Український форвард Сандерленда Назарій Русин, який розпочав звітний поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле по перерві, на 66-й хвилині, результативними діями не відзначився.

Англія. Чемпіоншип. 35-й тур.

Норвіч – Сандерленд – 1:0 (0:0)

Гол: Сарджент, 81.

• Сандерленд після 35-ти турів має в активі 47 очок та посідає десяту сходинку в турнірній таблиці Чемпіоншипу. Відставання від шостого місця, яке дає право поборотися за перепустку до АПЛ в перехідних матчах, складає дев'ять пунктів.
  • Назарій Русин в поточному сезоні зіграв за Сандерленд (включно з молодіжною командою) 23 поєдинки в усіх офіційних турнірах: п'ять голів, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 25-річного українця у два мільйони євро.