Мудрик не допоміг Челсі перемогти Брентфорд: статистичні показники українського вінгера

Переглядів 502
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Михайло Мудрик. Фото: Google
У поєдинку 27-го туру англійської Прем'єр-ліги Челсі у лондонському дебрі на характері вирвав нічию в матчі проти Брентфорда (2:2). Український вінгер синіх Михайло Мудрик зіграв 27 хвилин, результативними діями не відзначився.

Черговий матч вхолосту. Мова про індивідуальні статистичні показники українського вінгера Челсі Михайла Мудрика.

У поєдинку 27-го туру англійської Прем'єр-ліги проти Брентфорда (2:2) наш співвітчизник мав лише 27 хвилин ігрового часу (з урахуванням доданого) і не зміг скористатися ними сповна.

• один зароблений фол.

Після нічиєї у дербі проти Брентфорда Челсі залишився на 11-му щаблі у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

• У наступному турі сині вдома приймуть Ньюкасл. Поєдинок заплановано на 11 березня. Початок гри о 22:00 за київським часом.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 28 матчів у всіх офіційних турнірах: п'ять голів, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.