Чи мають футболісти клубів УПЛ йти на фронт: Сабо зробив шокуюче зізнання

Переглядів 617
Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
Чи мають футболісти клубів УПЛ йти на фронт: Сабо зробив шокуюче зізнання
Йожеф Сабо. Фото: Google
Колишній тренер київського Динамо Йожеф Сабо висловився щодо війни в нашій країні та пояснив, чому футболісти повинні брати зброю в руки та захищати Україну.

Екстренер київського Динамо Йожеф Сабо заявив, що найкращі українські футболісти не повинні воювати. А іншим гравцям, яким від 25-ти років, доведеться взяти до рук зброю та захищати країну, адже людей в армії не вистачає.

«Топові українські футболісти мають грати, але за блатом набирати не треба. У заявці українських клубів достатньо мати 20 гравців, не більше. Цього достатньо. У нас не Англія, де за три дні грають.

Решті, від 25-ти років, треба брати зброю в руки та захищати нашу країну. Ну, не вистачає у нас людей в армії! Кожному з нас доведеться воювати», – заявив Сабо для Fanday.net.

  • Сабо за час професійної кар'єри захищав кольори ужгородського Спартака, київського та московського Динамо і луганської Зорі.
  • У якості тренера Йожеф Йожефович працював на чолі Зорі, київського СКА, Дніпра, столичного Динамо та національної збірної України.