Чи звільнив Шевченко Ріццолі: президент УАФ пояснив, чому призначив Монзуль головою комітету арбітрів

Переглядів 2172
Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
Чи звільнив Шевченко Ріццолі: президент УАФ пояснив, чому призначив Монзуль головою комітету арбітрів
Андрій Шевченко. Фото: Google
Новий президент УАФ Андрій Шевченко поділився планами щодо реформування арбітражу у національному футболі, висвітливши зміни у керівництві суддівського комітету УАФ, яким керував довгі роки Лучано Лучі.

Андрій Шевченко не розкрив усі деталі закінчення співпраці з Лучано Лучі, але наголосив, що розрив стався мирно та без конфліктів.

«Арбітраж – важливе і болюче питання для клубів і вболівальників. Першочергова задача – повернути довіру до суддів. Ми знайшли з Лучі компроміс, виконком УАФ все затвердив. Ріццолі залишився, він працює. У нього контракт закінчується в кінці сезону.

Це один з найбільш авторитетних арбітрів у світі. Він залишається нашим радником, але він не є керівником Катерини Монзуль. Були різні варіанти. Її поважають колеги, в неї є кредит довіри», –  розповів Шевченко в інтерв'ю Tribuna.

  • 20 лютого у Києві у Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Української асоціації футболу, на якому колишню арбітриню Катерину Монзуль призначили на посаду голови суддівського комітету асоціації. 
  • Цю посаду вона зайняла після заміни італійського фахівця Лучано Лучі.
  • Лучі очолив комітет арбітрів УАФ у 2015 році, змінивши на цій посаді культового рефері з Італії П'єрлуїджі Колліну.
X