Чотири голи, камбек і асист ексзірки Шахтаря: Бенфіка і Трубін вилетіли з Кубка Португалії у головному дербі

Переглядів 656
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
Бенфіка зіграла матч-відповідь півфіналу Кубка Португалії проти Спортінгу. Анатолій Трубін провів повний поєдинок, однак його команда вилетіла з турніру.

У вівторок, другого квітня, Бенфіка на своєму полі зіграла дербі проти Спортінгу в рамках матчу-відповіді півфіналу Кубка Португалії. Зустріч закінчилася внічию із рахунком 2:2, однак через те, що «орли» програли перший поєдинок (1:2), вони вилетіли з турніру.

Український голкіпер господарів Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Усі голи були забиті в другому таймі, і розпочали реалізовувати свої моменти першими саме гості.

Вже на 47-й хвилині Мортен Гьюлманд відкрив рахунок завдяки точному пострілу з передачі Віктора Гьокереша.

Однак доволі швидко рівновагу відновив Ніколас Отаменді, якому асистував ексвінгер Шахтаря Давід Нерес, після чого Спортінг знову вийшов уперед – забив Пауліньо.

Відео пропущених голів Трубіна дивіться в нашому телеграм-каналі

Бенфіка зуміла вдруге відігратися, коли Рафа Сілва зробив рахунок 2:2, однак на більше команду Трубіна не вистачило.

Кубок Португалії. Півфінал, другий матч.

Бенфіка – Спортінг – 2:2 (1:2)

Голи: Отаменді (52'), Сілва (64') – Гьюлманд (47'), Пауліньо (55')

• У фіналі 26 травня Спортінг зустрінеться з переможцем пари Віторія Гімарайнш – Порту.
  • Зазначимо, що в рамках чемпіонату боротьба за перше місце також йде між грандами з Лісабону – Спортінг перший (68 очок, 26 матчів), Бенфіка друга (67, 27).
  • Трубін в цьому сезоні провів уже 41 поєдинок в усіх турнірах: 39 пропущених голів та 16 «сухих» зустрічей.
  • Контракт українського голкіпера з «орлами» розрахований до 30 червня 2028 року.