Чотири пропущених голи Луніна і виліт Реалу: Андрій провалив дербі в Кубку Іспанії з Атлетіко

Переглядів 5509
5 голосів
Андрій Лунін в матчі з Атлетіко, фото: Getty Images
У четвер, 18 січня, Атлетіко приймав Реал в матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії. Ворота «вершкових» у мадридському дербі захищав український голкіпер Андрій Лунін.

Рахунок в матчі на 39-й хвилині гри відкрив півзахисник «матрацників» Самуел Ліно. Бразилець, перебуваючи у воротарському майданчику, в один дотик відправив м'яч у сітку.

У доданий арбітром час до першого тайму голкіпер Атлетіко Ян Облак невдало зіграв при подачі зі штрафного, закинувши м'яч у власні ворота.

На 57-й хвилині відзначився головний бомбардир команди Дієго Сімеоне – Альваро Мората. Під час цього епізоду невдало зіграв український ворота Реалу, помилившись у грі на виході.

▶️ Відео всіх пропущених голів Луніна

Вже наприкінці поєдинку рахунок вдалося зрівняти нападнику Реалу Хоселу, який відзначився голом після передачі Джуда Беллінгема. Зазначимо, що гольова атака розпочалася після відмінного сейву Луніна.

Матч перейшов у овертайми, у яких успіху досягли підопічні Сімеоне. На 100-й хвилині Антуан Грізманн виконав дивовижний сольний прохід і впритул розстріляв Луніна, пробивши над головою українця, який ухилився в інший бік.

А вже під завісу поєдинку крапку поставив Родріго Рікельме, який реалізував вихід 2 в 1. Лунін нічого не зміг вдіяти, лише злегка махнувши рукою.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Гільєрмо Куадри зафіксував перемогу Атлетіко.

Кубок Іспанії. 1/8 фіналу

Атлетіко – Реал – 4:2 (після д.ч.) (1:1)

Голи: Ліно, 39, Мората, 57, Грізманн, 100, Рікельме, 119 – Облак, 45+1 (автогол), Хоселу, 82

• Андрій зробив вісім сейвів у поєдинку.
  • В поточному сезоні Лунін зіграв за Реал в 12 поєдинках в усіх офіційних турнірах: 11 пропущених голів, п'ять матчів «на нуль».
  • «Вершкові» йдуть на другому місці в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги, маючи одну гру в запасі.
  • Команда українця в наступному матчі 21 січня зіграє проти Альмерії в рамках чемпіонату Іспанії. Початок матчу о 17:15 за київським часом.