Циганков почув вердикт іспанської преси: журналісти відреагували на виступ українця в дербі з Барселоною

Переглядів 4885
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Віктор Циганков. Фото: Getty Images
Іспанські видання оцінили виступ півзахисника національної збірної України Віктора Циганкова в матчі його Жирони проти Барселони в рамках каталонського дербі Ла Ліги.

У неділю, 15 вересня, Жирона вдома розгромно програла Барселоні (1:4) в матчі п'ятого туру іспанської Ла Ліги.

Півзахисник збірної України Віктор Циганков вийшов у старті господарів та провів на полі 69 хвилин, перш ніж був замінений на Донні ван де Бека.

Сайт «Український футбол» промоніторив іспанську пресу, зібравши вислови щодо гри Циганкова в матчі з Барселоною. Українець починав гру на незвичній для себе позиції в центрі поля під нападником.

Mundo Deportivo – «Принесений у жертву»

«Йому доводилося більше відповідати за оборонні завдання, ніж з'являтися у своїх звичних зонах».

Sport.es – «Блимав» (4/10)

«Його кілька небезпечних дій відбулися приблизно на 60-й хвилині, коли він пішов на лівий фланг після виходу Ясера Аспрільї. В центрі його не було видно. Циганков пробив лівою ногою, а м'яч пройшов дуже близько до стійки Марка-Андре Тер Стегена».

• 26-річний Циганков провів чотири матчі в цьому сезоні за команду Мічела та оформив 1+1 за системою гол плюс пас.
  • Жирона має сім залікових пунктів та посідає сьому сходинку чемпіонату Іспанії.
  • Наступний матч каталонці проведуть в Лізі чемпіонів 18 вересня на виїзді проти французького ПСЖ. Початок гри о 22:00.