Циганков повернувся після травми, Довбик не зумів забити: оцінки українців за матч Жирони у Ла Лізі

Переглядів 2247
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Артем Довбик. Фото: Google
У поєдинку 20-го туру Ла Ліги Жирона втратила важливі два пункти у чемпіонських перегонах, не зумівши перемогти на виїзді аутсайдера першості Альмерію (0:0).

Український нападник Жирони Артем Довбик розпочав гру 20-го туру Ла Ліги проти Альмерії (0:0) зі старту, але був замінений на 67-й хвилині.

WhoScored поставив голеадору червоно-білих довлі невисоку оцінку – 6.09.

Ще один український легіонер команди Мічела Санчеса Віктор Циганков нарешті повернувся до гри після пошкодження. Він вийшов на заміну на 57-й хвилині, але теж не зміг нічим допомогти своїй команді й отримав – 6.62 бала.

Найвища оцінка у складі Жирони у воротаря Пауло Гассаніги – 7.58.

• Жирона після 20-ти турів посідає перший щабель в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. Червоно-білі випереджають  Реал на одне очко, але мадридська команда має гру в запасі.
  • У наступному турі Циганков, Довбик та компанія вдома прийматимуть Севілью. Поєдинок заплановано на 21 січня. Початок гри о 22:00.
  • Віктор Циганков у поточному сезоні провів за Жирону 17 матчів в усіх офіційних турнірах: три голи, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 25 мільйонів євро.
  • Артем Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 років 19 поєдинків: 11 голів, шість результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 28 мільйонів євро.