Довбик з Циганковим допомогли Жироні вменшості очолити Ла Лігу: сенсаційний результат гри з аутсайдером

Переглядів 58449
20 голосів
Артем Довбик. Фото: Ла Ліга
У матчі 20-го туру іспанської Ла Ліги Жирона, за яку виступають Артем Довбик та Віктор Циганков, поїхала в гості до Альмерії. Поєдинок закінчився нічиєю з рахунком 0:0.

Нападник Артем Довбик вийшов у стартовому складі Жирони на матч із Альмерію в рамках 20-го туру місцевого чемпіонату, а ось його земляк Віктор Циганков залишився у запасі, адже це перша поява вінгера у заявці за довгий час через пошкодження.

Як не дивно, Альмерія, яка посідає останнє місце в Ла Лізі, була набагато небезпечнішою в першому таймі.  Команда завдала вісім ударів і була декілька разів близькою, щоб повести у рахунку.

Щодо Жирони, то команда Мічела була блідою тінню самої себе. Каталонці зуміли зробити лише один постріл у бік воріт аутсайдера. Добре, що хоч зберегли ворота «сухими».

Віктор Циганков з'явився на полі майже одразу після початку другого тайму. Українець мав посилити гру Жирони в нападі. А Довбик пішов з поля на 67-й хвилині, його звично змінив Стуані.

Все пішло шкереберть для жиронців на 80-й хвилині, адже команда залишилася в меншості через вилучення Гарсії.

Але навіть це не допомогло Альмерії забити, а команда Мічела вистояла і здобула одне очко.

Ла ЛІга, 20-й тур

Альмерія - Жирона - 0:0

• Віктор Циганков у поточному сезоні провів за Жирону 17 матчів в усіх офіційних турнірах: три голи, три результативні передачі.
  • Артем Довбик зіграв за каталонців у сезоні 2023/2024 років 19 поєдинків: 11 голів, шість результативних передач.
  • Жирона вийшла на перше місце після цього поєдинку, обійшовши Реал на один бал, але мадридці мають поєдинок у запасі.
  • Наступний матч в Ла Лізі команда Мічела зіграє із Севільєю (21.01).