Циганков став героєм матчу Жирони у Ла Лізі проти Осасуни: відео голу та асисту вінгера збірної України

Переглядів 3910
4 голоси
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
Відбувся матч третього туру чемпіонату Іспанії, в якому Жирона Віктора Циганкова приймала Осасуну. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 4:0

Сьогодні, 29 серпня, в рамках третього туру іспанської Ла Ліги Жирона приймала Осасуну. Вінгер каталонського клубу Віктор Циганков з'явився у стартовому складі господарів поля.

Жирона вийшла вперед у середині першого тайму. Віктор Циганков виконав простріл у штрафний майданчик, де Браян Хіль (Жирона) замкнув його ударом під ліву стійку воріт.

▶️Переглянути асист Циганкова можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

На старті другої половини гри господарі поля відзначилися двома голами. Спочатку Циганков опинився у потрібному місці в потрібний час, підібрав м'яч у штрафному майданчику та безжально відправив його в правий кут воріт.

До речі, свій гол українець відсвяткував уже традиційно в стилі джедая. Що це означає й чому Циганков святкує саме так? Про це в спеціальній статті-поясненні «УФ».

▶️Переглянути гол Циганкова можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Потім Руїс отримав вдалий пас і з середньої відстані завдав сильного удару в праву дев'ятку, не залишивши голкіперу жодного шансу. А в кінцівці матчу Стуані забив четвертий.

На 81-й хвилині Циганков залишив поле, а фінальний свисток зафіксував перемогу Жирони із рахунком 4:0.

Ла Ліга, 3-й тур

Жирона - Осасуна - 4:0

Голи, Хіль, 34, Циганков, 53, Руїс, 56, Стуані, 90

• Після цього поєдинку Жирона посідає сьоме місце в турнірній таблиці, маючи у своєму активі чотири бали.
  • У наступному турі команда Циганкова зіграє проти Севільї (01. 09).