«‎Цікава пара»: тренер Полісся назвав свого фаворита у матчі Англія – Норвегія на ЧС-2026

Переглядів 75
Аватар Сергій Стаднюк Сергій Стаднюк
1 голос
«‎Цікава пара»: тренер Полісся назвав свого фаворита у матчі Англія – Норвегія на ЧС-2026
Ерлінг Голанд і збірна Норвегії. Фото: Getty Images
Сергій Кравченко, помічник Руслана Ротаня у Поліссі, поділився прогнозом на чвертьфінальний матч чемпіонату світу-2026 між Англією та Норвегією.

Асистент головного тренера Полісся Сергій Кравченко поділився очікуваннями від матчу чвертьфіналу чемпіонату світу-2026 між збірними Англії та Норвегії.

«Цікава пара. Маю велику симпатію до норвежців, навіть буду трішечки за них вболівати. Але поставлю на англійців», – сказав Кравченко в коментарі «ТаТоТаке».

  • Вперше на чемпіонаті світу беруть участь 48 збірних, а матчі проходять одразу у трьох країнах – США, Канаді та Мексиці.
  • Усі 48 збірних були розподілені на 12 груп по 4 команди. На груповому етапі кожна з них провела по три матчі, що визначили 32 учасників наступної стадії.
  • До 1/16 фіналу вийшли по дві кращі команди кожного квартету і вісім кращих колективів, що посіли треті місця. Наразі на Мундіалі уже визначилася перша півфінальна пара. На нас чекає суперматч між Францією та Іспанією.
  • Загалом разом із плейоф на турнірі відбудеться 104 поєдинки.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри