«Цьому немає виправдання»: Почеттіно звинуватив Мудрика і Ко у приженні Челсі в лондонському дербі з Арсеналом

Переглядів 4413
Маурісіо Почеттіно та Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно прокоментував перенесений матч 29-го туру англійської Прем’єр-ліги проти Арсенала, у якому його підопічні зазнали поразки з рахунком 0:5.

Український вінгер Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі Челсі та провів на полі 66 хвилин. Головний тренер синіх Маурісіо Почеттіно розкритикував своїх підопічних за матч з Арсеналом.

«Ми здалися. Ми так легко пропустили гол від Арсенала. Через 10 чи 15 хвилин ми почали трохи грати.

Але потім ми дуже швидко пропустили два голи. Можна програти, але так, як ми змагалися, цьому немає виправдання.

Занадто багато деталей і обставин, чому це сталося. Треба зробити так, щоб це не повторилося. Клуб будує новий проект і спосіб роботи».

Також аргентинський тренер додав, що команді не вистачило сил після важкої гри 1/2 фіналу Кубка Англії з манчестер Сіті.

«Після важкої гри на «Вемблі» проти Манчестер Сіті (0:1) нам потрібно було зарядитися енергією. Ми демонструємо непослідовність, тому що у нас був чудовий виступ на «Вемблі», і ми показуємо крайнощі.

Коли у нас погані дні, ми такі погані, коли ми хороші, ми здатні на все», – сказав Почеттіно після матчу.

• Челсі йде на дев'ятій сходинці: в активі синіх 47 балів та дві гри в запасі.
  • Мудрик провів за лондонську команду 36 поєдинків: шість м'ячів та дві результативні передачі.
  • В наступному матчі, 27 квітня, Челсі на виїзді зіграє Астон Вілли.