«Ця б**дь Скабєєва. І ось це щодня!»: Хацкевич розповів, як намагався зберегти батьків від пропаганди рф

Переглядів 8137
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Ця б**дь Скабєєва. І ось це щодня!»: Хацкевич розповів, як намагався зберегти батьків від пропаганди рф
Олександр Хацкевич. Фото: Google
Ексголовний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич розповів, що його батьки, які живуть у Білорусі, є жертвами російської пропаганди. Вони щоденно дивляться путіністку Ольгу Скабєєву.

Олександр Хацкевич відверто зізнався, що його батьки постійно дивляться російську пропаганду, яку проповідує путіністка Ольга Скабєєва.

«Працюючи у збірній Білорусі, я часто бував у Мінську. Приходиш до мами, а там весь час йде одне й те саме по телевізору. Вранці біла жінка в окулярах розповідає, як правильно треба харчуватися, а ввечері, ця б##дь Скабєєва. І ось це щодня!».

Хацкевич навіть поставив батькам супутникову тарілку, але довго альтернативний продукт вони споживати не змогли .

«Я кажу: «Давайте я вам поставлю супутникову тарілку, щоб ви дивилися не тільки це. Там і спорту більше, і розважальних програм». Знаєте, скільки супутникове протрималося? Не більше двох місяців.

Напевно, (батьки) занудьгували за Скабєєвою. Вони просто взяли і відключили», — розповів Хацкевич в інтерв'ю Youtube-каналу «Жизнь-малина».

  • Олександр Хацкевич тренував київське Динамо з 2 червня 2017 року по 14 серпня 2019 року. 
  • На чолі столичного гранда білоруський фахівець виграв два Суперкубки України 2018 та 2019 років.
  • Наставник також працював тренером національної та молодіжної (U-18) збірних Білорусі, Вітебська, російського Ротора та кіпрського Карміотисса.
  • Білорус знаходиться без роботи з осені 2022 року після того, як пішов з посади головного тренера кіпрського Карміотисса.
  • На чолі острівного клубу фахівець пропрацював всього два місяці: шість матчів.