Дебютний гол Сидорчука та перемога Вестерло: команда ексдинамівця виграла у битві аутсайдерів

Переглядів 4267
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Вестерло
В поєдинку 13-го туру бельгійської Ліги Жупіле Вестерло зустрічалося із Левеном на виїзді. Цей поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 2:0.

Український півзахисник Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі Вестерло на матч із Левеном.

Перший тайм не подарував забитих м'ячів, а запам'ятався лише трьома жовтими картками гостей. Тому нулі після 45 хвилин були цілком закономірними.

Проте на 63-й хвилині команда Сидорчука відкрила рахунок завдяки пенальті. Гауторп Мадсе впевнено реалізував вирок.

Подвоїв перевагу український хавбек Сергій Сидорчук. Колишній гравець Динамо відзначився дебютним голом за Вестерло.

▶️Переглянути відео дебютного голу Сергія Сидорчука за Вестерло можна переглянути в телеграм-каналі FanDay

Сидорчук залишив поле на 77-й хвилині.

Команди більше не забивали, а фінальний свисток зафіксував перемогу Вестерло.

Бельгія. Ліга Жупіле, 12-й тур.

Левен - Вестерло - 0:2

Голи: Гауторп Мадсе, 63 пен, Сидорчук,69

• Після 13-ти турів Вестерло має в активі десять пунктів та знаходиться на 15-му щаблі в турнірній таблиці бельгійської Ліги Жюпіле.
  • В наступному турі Вестерло на виїзді зіграє проти Сейнт-Трюйдена. Поєдинок заплановано на 10 листопада. Початок гри о 21:45.
  • Сергій Сидорчук в поточному чемпіонаті зіграв за свій новий клуб у шести поєдинках і забив свій перший гол за нову команду.