Вестерло з Сидорчуком перервали серію з чотирьох матчів без поразок: відома оцінка українського хавбека

Переглядів 5979
Сергій Сидорчук. Фото: Google
В поєдинку дванадцятого туру бельгійської Ліги Жупіле Вестерло програв Рояль Уніону (1:3). Українець Сергій Сидорчук провів на полі увесь ігровий час.

Вестерло ледь не створив сенсацію у 12-му турі бельгійської Ліги Жупіле, але... Ледь тривало рівно 22 хвилин, які команда українця Сергія Сидорчука передувала в грі, після швидкого голу македонця Ертона Дачі.

Однак, ще до перерви лідер чемпіонату рахунок зусиллями Лоїка Лапуссена зрівняв, а по перерві ледь не довів справу до погрому, проте, обемжився двома голами.

Їх до свого активу записали німець Деніс Екерт та алжирець Мохамед Амура.

Колишній динамівець Києва Сергій Сидорчук провів на полі весь матч та отримав доволі високі оцінки: 6.9 від Whoscored та 7.1 від Sofascore (третя оцінка в команді).

Футбол. Бельгія. Ліга Жупіле

12-й тур.

Вестерло – Уніон Сент-Жиллуаз – 1:3 (1:1)

Голи: Дачі, 10 – Лапуссен 32, Екерт 56, Амура 88

• Після 12-ти турів Вестерло має в активі сім пунктів та знаходиться на останньому, 16-му щаблі в турнірній таблиці бельгійської Ліги Жюпіле.
  • В наступному турі Вестерло на виїзді зіграє проти Левена. Поєдинок заплановано на 4 листопада. Початок гри о 19:15.
  • Посеред тижня Вестерло також проведе поєдинок 1/16 фіналу Кубка Бельгії проти Беверена. Матч відбудеться 1 листопада. Почтаок гри о 21:00.
  • Сергій Сидорчук в поточному чемпіонаті зіграв за свій новий клуб у п'яти поєдинках: без результативних дій.