«Для виходу до Другої Ліги потрібно посилювати склад»: український тренер розповів про роботу в Європі

Переглядів 341
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Для виходу до Другої Ліги потрібно посилювати склад»: український тренер розповів про роботу в Європі
Геннадій Жилкін. Фото: Google
54-річний український наставник Геннадій Жилкін прояснив ситуацію навколо його роботи з кіпріотським клубом Героскіпу, який бореться за підвищення в класі.

Український фахівець Геннадій Жилкін прояснив ситуацію із можливим призначенням на посаду головного тренера кіпрського клубу Героскіпу.

«У мене 25 листопада закінчився контракт із Акжайиком із Казахстану, після чого я приїхав на Кіпр. Президент клубу Героскіпу Феміс Сагіров запросив мене та запропонував очолити кіпрську команду. Наразі жодних документів не підписано, я більше виступаю консультантом тренувального процесу. Наразі головним тренером команди є місцевий фахівець», – сказав Жилкін в інтерв’ю Sport.ua.

Також досвідчений спеціаліст додав такі слова:

«Героскіпу доведеться зіграти ще два матчі (6 та 13 січня) на першому етапі чемпіонату, після чого розпочнеться другий етап. Думаю, після цих поєдинків уже вирішиться моя доля у клубі. Ще раз повторюся, на даний момент я не головний тренер Героскіпу. Додам, що для вирішення виходу до Другої Ліги Кіпру потрібно посилювати склад. Подивимося, як це питання вирішуватиме президент клубу Феміс Сагіров».

  • На даний момент Героскіпу посідає третє місце в турнірній таблиці третього дивізіону Кіпру, набравши 19 очок у 12 матчах.
  • 54-річний Жилкін працював тренером воротарів в Оболоні, Кривбасі, Металургу (Донецьк) та Мордовії. У кожному з цих клубів він був помічником Юрія Максимова. Екс-тренер воротарів Акжайика також входив до тренерського штабу Колоса (Зачепилівка) та ФК Перемога (Дніпро).