Допомога Мудрика не знадобилася: Челсі неочікувано обіграв Астон Віллу у матчі Кубку Англії

Переглядів 573
Челсі – Астон Вілла. Фото: Google
У матчі-переграванні 1/16 фіналу Кубка Англії Челсі на виїзді розбив зазвичай непоступливу у домашніх стінах Астон Віллу (3:1). Українець Михайло Мудрик усю гру провів у запасі.

Перші 21-у хвилину матчу проти Астон Вілли можно назвати найкращим наразі відтинком гри Челсі, мабуть, у всьому поточному сезоні.

Обидві свої атаки сині розіграли, як по нотам. Спершу дуже якісно, на виконання, в ліву від Емільяно Мартінеса дев’ятку поцілив Галлахер.

За десять хвилин по тому Ніколя Джексон ідеально замкнув передачу з правого флангу від Мало Густо. Це був дуже сильний удар для господарів поля. Говорячи боксерской термінологією – нокдаун.

По перерві вже в нокаут господарів поля відправив Енцо Фернандес, який ідеально виконав штрафний – точнісінько у дев'ятку.

Але на гол престижу бірмінгемці все ж напрацювали. Його в додатковий час забив Мусса Діабі.

В 1/8 фіналу Кубка Англії Челсі зіграє проти представника Чемпіоншипа Лідса.

Кубок Англії. 1/16 фіналу (матч-перегравання)

Астон Вілла – Челсі 1:3 (0:2)

Голи: Діабі, 90+1 – Галлахер, 11, Джексон, 21, Фернандес, 54.

Нагадаємо, що в першому матчі  1/16 фіналу Кубка Англії Челсі та Астон Вілла розійшлися безгольовою ничиєю (0:0).

• На внутрішній арені команда Маурісіо Почеттіно йде 11-ю в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги, маючи в доробку 31-е очко після 23-х турів.
  • У наступному турі лондонці на виїзді зіграють проти Крістал Пелес. Поєдинок заплановано на 12 лютого. Початок гри о 22:00 за київським часом.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 25 матчів у всіх офіційних турнірах: чотири голи, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.