Довбик кращий за Беллінгема та Левандовського: статистика доводить, що українець найефективніший у Ла Лізі

Переглядів 66979
Артем Довбик та Іван Мартін. Фото: Google
В поєдинку 12-го туру іспанської Ла Ліги Жирона на виїзді переграла Осасуну (4:2). Форвард каталонської команди Артем Довбик у Памплоні відзначився голом та двома результативними передачами.

Форвард національної збірної України Артем Довбик підкорює іспанську Ла Лігу.  Вихідними нападник Жирони відзначив ювілей у своїй новій команді – зробив загалом десять результативних дій (6 голів та 4 асисти) у 12 матчах чемпіонату.

Іспанські журналісти порахували, що у середньому Довбику потрібно 65 хвилин щоб забити гол або віддати результативний пас.

Станом на зараз, це найкращий показник ефективності серед всіх футболістів у Ла Лізі, які зіграли мінімум 450+ хвилин (5 повних матчів).

Найрезультативніші гравці Ла Ліги за системою гол + пас після 12-ти турів:

1. Артем Довбик (Жирона) – 10 (6 + 4, 648 хвилин)
  2. Джуд Беллінгем (Реал) – 12 (10 + 2, 944 хвилини)
  3. Жерар Морено (Вільярреал) – 8 (7 + 1, 727 хвилин)
  4. Альваро Мората (Атлетико, Мадрид) – 8 (7 + 1, 731 хвилина)
  5. Хоселу (Реал) – 7 (5 + 2, 652 хвилини)
  6. Роберт Левандовський (Барселона) – 8 (5 + 3, 748 хвилин)
  • Після перемоги над Осасуною (4:2) Жирона має в активі 31 очко та займає першу позицію в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги.
  • В наступному турі Довбик, Циганков та компанія на виїзді зіграють проти Райо Вальєкано. Поєдинок заплановано на 11 листопада. Початок гри о 15:00.
  • Артем Довбик в поточному сезоні провів за Жирону 13 поєдинків в усіх турнірах: шість голів, п'ять результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українського голеадора в 15 мільйонів євро.