Голи Довбика та Циганкова допомогли Жироні перемогти Осасуну: команда українців очолила Ла Лігу, обійшовши Реал

Переглядів 15335
7 голосів
Артем Довбик та Віктор Циганков святкують гол із партнерами. Фото: Getty Images
У матчі 12-го туру іспанської Ла-Ліги Жирона, за яку грають українці Артем Довбик та Віктор Циганков, завітала в гості до Осасуни. Поєдинок закінчився красивою перемогою Жирони із рахунком 4:2

Артем Довбик з'явився у стартовому складі Жирони, однак вінгер Віктор Циганков залишився на заміні.

На 16-й хвилині Артем Довбик відпасував прямо у ноги партнеру по команді. Іван Мартін мав лише не схибити, пробиваючи по порожніх воротах і він із цим завданням впорався.

Однак господарі швидко зрівняли рахунок. Анте Будімір добив м'яч у сітку, після того як шкіряний відскочив йому прямо на хід.

На перерву команди пішли за нічийного результату.

Неочікувано, однак Осасуна забила другий м'яч.  Мохіка виконав ідеальний простріл у штрафний майданчик. Анте Будімір відгукнувся на нього та з району одинадцятиметрової позначки головою спрямував м'яч вниз під праву стійку. Пауло Гассаніга виявився безсилим. Чудове гольове чуття та бездоганне завершення атаки.

На 70-й хвилині матчу з'явився Віктор Циганков. І одразу Жирона зрівняла рахунок.  Гутьєррес, бездоганною прострільною передачею, знайшов партнера по команді і Артем Довбик, кивком голови, відправив м'яч у порожні ворота.

Але поява Циганкова виявилася ключовим. Віктор Циганков змінює рахунок у матчі, після того як отримав блискучу передачу від Артема Довбика і точно пробив впритул із правою штангою.

▶️Відео результативних дій Віктора Циганкова та Артема Довбика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

А на 90-й хвилині Гарсія закінчив побиття над Осасуною, забивши четвертий.

Більше команди не забивали, а фінальний свисток зафіксував перемогу Жирони (4:2).

Ла-Ліга, 12-й тур

Осасуна - Жирона - 2:4

Голи: Будімір, 25, 55, - Мартін,16, Довбик, 71, Циганков, 80. Гарсія, 90.

• Довбик у цій кампанії забив шість м’ячів і віддав п'ять результативних передач в 13 матчах за Жирону.
  • Циганков у нинішньому сезоні провів за каталонців 11 матчів: два голи, одна результативна передача.
  • На даний момент Жирона випереджає Реал на три очки. У каталонців — 31 бал, а в мадридців —  28.