Довбик та Циганков обіграли аутсайдера четвертого за силою дивізіону: Жирона вирвала перемогу над Сан-Роке

Переглядів 20783
6 голосів
Артем Довбик та Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
В рамках 1/64 Кубку Іспанії Сан-Роке, що представляє нижчі місцеві ліги, зустрічався із Жироною, яка йде в лідерах Ла Ліги. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Сан-Роке – представник четвертого за силою іспанського дивізіону, який у стартових дев'яти матчах турніру набрав лише сім очок і посідає передостаннє місце у турнірній таблиці.

Варто відзначити, що український вінгер Віктор Циганков повернувся в склад Жирони після травми і зіграв цей матч в основі. Артем Довбик залишився на лаві запасних.

Жирона тиснула весь перший тайм, однак якість газону не дозволяла створювати красиві комбінації із легкістю доходити до воріт Сан-Роке.

Господарі звикли швидше, адже регулярно виступають на цій арені в своїй лізі і мали декілька можливостей, щоб забити.

Жодна з команд не зуміла рвідкрити рахунок у першому таймі, який завершився із рахунком 0:0.

Друга половина гри розпочалася стрімко. Жирона вийшла вперед завдяки голу Валері на 48-й хвилині, але майже одразу Сан-Роке зрівняв рахунок.

На 75-й хвилині з'явився на полі Артем Довбик, який замінив Циганкова.

Жирона зуміла вирвати перемогу на 98-й хвилині. Савіо після передачі Довбика з центру поля довів м'яч до штрафного майданчику і пробив у нижній кут.

Відео асисту Довбика

Фінальний свисток зафіксував важку перемогу Жирони.

Кубок Іспанії, 1/64 фіналу

Сан-Роке — Жирона — 1:2

Голи: Міззіан, 51 — Валері, 48, Савіо, 90+8

• Довбик у цій кампанії забив п'ять м’ячів і віддав три результативні передачі в 12 матчах за Жирону.
  • Циганков у нинішньому сезоні провів за каталонців десять матчів: один гол, одна результативна передача.
  • Жирона разом із Реалом йде на першому місці в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 28 очок.
  • В наступному турі Ла Ліги Жирона на виїзді зіграє проти Осасуни. Поєдинок відбудеться 4 листопада. Початок гри о 15:00.