«Мовчання» Довбика і вдале повернення Циганкова: Жирона вирвала перемогу і стала лідером Ла Ліги

Переглядів 66387
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
25 голосів
Віктор Циганков та Артем Довбик. Фото: Getty Images
У 11-му турі чемпіонату Іспанії Жирона приймала Сельту. Команда українських легіонерів – Артема Довбика та Віктора Циганкова – святкувала перемогу (1:0).

У п'ятницю, 27 жовтня, Жирона приймала Сельту в рамках 11-го туру чемпіонату Іспанії.

Український нападник Артем Довбик вийшов у стартовому складі господарів, водночас хавбек збірної України Віктор Циганков розпочав матч з лави для запасних.

Перший тайм для обох команд пройшов без забитих голів.

У таймі другому на 67-й хвилині Крістіан Стуані замінив Довбика, а на 79-й Циганков вперше за місяць з'явився на полі, відновившись від травми. Вже наприкінці матчу Янгель Еррера з передачі Алейша Гарсії точним пострілом приніс три очки для власної команди.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Ісідро Діас де Мера зафіксував перемогу команди українців на «Монтіліві».

Чемпіонат Іспанії. 11-й тур.

Жирона – Сельта – 1:0 (0:0)

Гол: Ерерра, 90+1.

• Довбик у цій кампанії забив п'ять м’ячів і віддав дві результативні передачі в 11 матчах за Жирону.
  • Циганков у нинішньому сезоні провів за каталонців дев'ять матчів: один гол, одна результативна передача.
  • Жирона після цієї перемоги тимчасово йде на першому місці в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 28 очок. Обігнати її може Реал.
  • Водночас Сельта залишається перебувати у зоні вильоту, займаючи 18 сходинку.