Довбик проти Інтера: італійські ЗМІ відреагували на перформанс українського форварда Роми з чемпіонами Серії А

Переглядів 181
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Довбик проти Інтера: італійські ЗМІ відреагували на перформанс українського форварда Роми з чемпіонами Серії А
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
В італійській пресі оцінили виступ українського форварда Роми Артема Довбика в поєдинку Серії А проти Інтера, який завершився перемогою команди Клаудіо Раньєрі над чинними чемпіонами країни.

У неділю, 27 квітня, Рома на виїзді перемогла Інтер (1:0) у матчі 34-го туру італійської Серії А. Український нападник римлян Артем Довбик вийшов у стартовому складі команди, провівши на полі 85 хвилин.

Сайт «Український футбол» промоніторив італійську пресу, зібравши коментарі щодо гри Довбика в поєдинку з Інтером.

RomaToday – 5/10

«Найгірший на полі. Постійно програвав єдиноборства Ачербі і змарнував ідеальну контратаку, організовану Анхеліньйо».

CalcioMercato.com – 5.5/10

«Ачербі чудово діяв у відборі, але в моменті, коли потрібно було прийняти м’яч і пробити по воротах, щоб остаточно закрити матч, Довбик діяв надто повільно і незграбно. Захисник Інтера стримував його протягом усього поєдинку».

IlRomanista – 6/10

«Допомагав Ромі просуватися вперед. Змарнував свій єдиний шанс, пробивши прямо в Ачербі. Наприкінці матчу був замінений».

  • 27-річний Довбик у нинішньому сезоні провів 43 матчі за Рому в усіх турнірах, забивши 16 голів та оформивши два асисти.
  • Наразі «вовки» йдуть на шостому місці чемпіонату Італії, відстаючи від зони Ліги чемпіонів на два залікових бали.
  • У наступному турі команда українця прийматиме Фіорентину. Зустріч запланована на 4 травня, початок гри о 19:00 за Києвом. 
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри