Довбик проти Шевченка: експерти оголосили ім’я найкращого українського нападника

Переглядів 1203
Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
Довбик проти Шевченка: експерти оголосили ім’я найкращого українського нападника
Андрій Шевченко. Фото: Google
Наставник Олег Федорчук, ексгравець Динамо Йожеф Сабо та спортивний журналіст Артур Валерко заявили, що Андрій Шевченко – найкращий український форвард в історії.

Йожеф Сабо вважає, що Андрій Шевченко безсумнівний номер один на позиції центрального нападника за всю історію України. Також він згадав, як працював із форвардом та рятував його.

«Шевченко – номер 1, тут і говорити нічого! Він міг пропасти, але я в нього вірив, і він став найкращим. Я не хочу багато згадувати про Андрія, бо він ображається. Шевченко, напевно, читав мої попередні інтерв'ю, де я розповідав, як доводилося його рятувати, і йому не сподобалися мої слова. Сподіваюся, пізніше він усвідомить, що був не правий».

Олег Федорчук також заявив, що Шевченко – найкращий. Також фахівець відзначив Артема Довбика, який забив найбільше м’ячів у Ла Лізі цього сезону.

«Звичайно, Шевченко. Довбик тільки починає. Шевченко – чемпіон України, Серії А, Ліги чемпіонів. Тому володар «Золотого м'яча» поза конкуренцією!»

Артур Валерко зазначив, що саме через Шевченка багато юнаків почали цікавитися футбол, тому неможливо не помітити вплив цієї людини на український футбол.

«Шевченко – це причина, чому відразу кілька поколінь наших фанів полюбили футбол. Його вплив на футболістів наступних поколінь настільки великий, що й зараз «сімка» – це найбільш бажаний номер для будь-якого гравця групи атаки», – заявили експерти для Zbirna.com.

  • Під час ігрової кар'єри Андрій Миколайович пограв за Динамо, Мілан та Челсі, вигравши Лігу чемпіонів-2003 та «Золотий м'яч»-2004.
  • У складі збірної України нападник провів 111 матчів, забивши 48 голів – рекорд в історії національної команди.
  • У якості тренера він очолював національну команду з 2016-го по 2021-й, після чого з листопада 2021-го по січень 2022-го працював у Дженоа.