Довбик відкрив рахунок у матчі з Барселоною після передачі Циганкова: відео голу, створеного українським дуетом

Переглядів 1578
Несамовита радість гравців Жирони. Фото: Google
Нападник національної збірної України Артем Довбик забив свій восьмий гол в поточному розіграші іспанської Ла Ліги. В першому таймі гри проти Барселони українець розписався у воротах Барселони після передачі Віктора Циганкова.

Початок дербі Каталонії між Барселоною та Жироною видався вогняним та результативним.

Вже на 12-й хвилині Віктор Циганков прийняв передачу на лівому фланзі, яку виконав зі своєї половини Як Коуту, пройшов з м'ячем ближче до воріт Барселони та віддав на Довбика пас-цукерочку, яким Артем скористався.

▶️ Відео голу Артема Довбика з пасу Віктора Циганкова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Наразі рахунок в поєдинку Берселона – Жирона 1:1. За блаугранас відзначився Роберт Левандовський на 19-й хвилині.

• Жирона до протистояння з Барселоною підходила маючи в активі 38 очок, які дозволяють команді Мічела Санчеса й досі (в режимі онлайн) посідати друге місце в турнірній таблиці.
  • Першу позицію утримує мадридський Реал, який після гри проти Бетіса (1:1) має 40 очок, але Жирона має на гру менше.
  • Віктор Циганков в поточному сезоні провів за Жирону 15 матчів в усіх офіційних турнірах: три голи, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 22 мільйони євро.
  • Артем Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 років 16 поєдинків: вісім голів, шість результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 15 мільйони євро.