Довбик встиг розчарувати у Ромі: форвард збірної України почув болісний вердикт від італійської преси

Переглядів 3639
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
Італійська преса оцінила виступ нападника Роми Артема Довбика у матчі проти англійського Евертона Віталія Миколенка, який закінчився внічию 1:1.

Вчора, 10 серпня 2024 року відбувся товариський матч між англійським Евертоном та римською Ромою, який завершився нічиєю – 1:1.

Український нападник Роми Артем Довбик розпочав гру у стартовому складі та провів на полі 78 хвилин, але, на жаль, не зміг відзначитися результативними діями. Італійське видання La Gazzetta dello Sport оцінило виступ 27-річного форварда так:

«Довбик, на якого чекали найбільше, але який ще має вникнути в ігрову механіку «джалороссі» і порозумітися з партнерами по команді, знову вийшов у старті.

У складі «джалороссі» Довбик, мабуть, найочікуваніша людина. Він боровся, і вже на п’ятій хвилині гри мав гарний момент для взяття воріт, але втратив його, вийшовши віч-на-віч з Пікфордом. Пізніше українець мав ще один шанс, але теж не влучив, пробивши з-за меж штрафного майданчика».

Також у виданні відзначили, що конкурент українця Теммі Абрахам ніяк не змінив перебіг гри.

«Гра Ромине змінилася і після появи на полі Теммі Абрахама, який вийшов на заміну замість далекого від своєї найкращої форми Довбика», – написали в La Gazzetta dello Sport.

• Довбик у дебютному сезоні за Жирону провів 39 матчів, забив 25 голів та віддав десять асистів.
  • Transfermarkt оцінює вартість нападника в 35 мільйонів євро.