Довбик забив у другому матчі поспіль за Жирону: відео майстерного голу українця у ворота Вільярреалу

Переглядів 3583
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Нападник національної збірної України Артем Довбик відзначився голом за каталонську Жирона у ворота Вільярреалу в матчі сьомого туру іспанської Ла Ліги.

У середу, 27 вересня, Жирона на виїзді зустрічалася з Вільярреалом в рамках сьомого туру чемпіонату Іспанії.

На 48-й хвилині гри голом з пенальті відзначився хавбек жовтої субмарини Дані Парехо. Каталонська команда, у складі якої виступають українські легіонери Віктор Циганков та Артем Довбик зуміла зрівняти рахунок вже за дев'ять хвилин.

Бразильський вінгер Жирони Савіо виконав чудову подачу з лівого флангу, яку в падінні головою замкнув Довбик. Воротар Вільярреалу Філіп Йоргенсен був безсилим, адже удар був нанесений впритул у дальній кут воріт.

Переглянути гол Довбика у матчі Вільярреал ‒ Жирона ви можете у телеграм-каналі FanDay

Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь каталонців (за команду Мічела переможним голом встиг відзначитися захисник Ерік Гарсія).

• Наразі Жирона очолює турнірну таблицю іспанської Ла Ліги, випереджаючи мадридський Реал на одне очко.
  • Для Довбика цей гол став другим поспіль та третім у семи матчах за каталонський клуб. Також 26-річний нападник оформив два асисти.