Довгоочікуваний дебют: черговий українець зіграв в чемпіонаті Англії – його команда здобула розгромну перемогу

Переглядів 17674
6 голосів
Єгор Ярмолюк. Фото: ФК Брентфорд
У матчі дев'ятого туру чемпіонату Англії Брентфорд зустрічався з Бернлі. Команда українського півзахисника Єгора Ярмолюка святкувала розгромну перемогу (3:0).

У суботу, 21 жовтня, Брентфорд приймав Бернлі в рамках дев'ятого туру англійської Прем'єр-ліги.

Перший гол в зустрічі господарі забили вже на п'ятій хвилині, але він був скасований після перегляду VAR. Проте вже за 20 хвилин рахунок в матчі було відкрито завдяки голу Йоана Вісси.

У другому таймі гості забили ще двічі: відзначилися Бріан Мбемо та Саман Годдос, які встановили підсумковий рахунок в грі.

Проте головною подією для українських вболівальників став дебют 19-річного півзахисника Брентфорда Єгора Ярмолюка, який вийшов на поле на 75-й хвилині, дебютувавши в АПЛ. Таким чином хавбек став 11-м українцем, що зіграв в АПЛ.

Голи: Вісса, 25, Мбемо, 62, Годдос, 87.

• Після цієї перемоги клуб українця посідає 14 місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • Ярмолюк влітку 2022 року перейшов з Дніпра-1 до Брентфорду за 1,5 млн євро.
  • Відтоді Єгор взяв участь в трьох матчах першої команди, але результативними діями не відзначався.
  • Контракт хавбека з клубом чинний до 30 червня 2028 року.