«Доводилось лізти у вікно»: як Малиновський в Шахтарі порушував режим - спогади вихованця академії «гірників»

Переглядів 1162
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
2 голоси
«Доводилось лізти у вікно»: як Малиновський в Шахтарі порушував режим - спогади вихованця академії «гірників»
Руслан Малиновський. Фото: Google
Український захисник Пюніка Сергій Вакуленко поділився спогадами про перебування в структурі донецького Шахтаря, в якій перебував з 2009 по 2019 рік.

29-річний Вакуленко в інтерв'ю FanDay розповів, як в з Малиновським порушували режим та реакцію тренерів академії Шахтаря на їх витівки.

«Ми з Малиновським добре товаришували. Бували історії, коли в Донецьку тікали до дівчат на дискотеку У нас веселий колектив був. Виграли гру, а потім розважалися. Поверталися на базу всі разом, а ресепшн зачинений. Потім на базу вночі поверталися крізь вікна (сміється, – прим. FanDay.).

Руслан Малиновський проти Максима Малишева. Фото: Google

Тренери академії Шахтаря знали про пригоди своїх вихованців, відстежуючи підопічних через камери спостереження.

«Ми не думали, що камери стоять. Тренери потім питали, чи нормально нам залазило о другій годині ночі. Вони переглядали камери та все бачили (сміється, – прим. FanDay.)», - згадує Вакуленко.

Після академії Шахтаря шляхи Вакуленка та Малиновського розійшлися. Сергій в Україні пограв за ФК Маріуполь, Олімпік, Арсенал Київ, Карпати, а Малиновський зробив собі ім'я у Севастополі та Зорі, після чого вирушив підкорювати Європу.

З 2020 року Вакуленко захищає кольори Пюніка. У складі єреванської команди 63 матчі, забив сім голів. У сезоні 2019-20 виграв чемпіонство у Вірменії.

Контракт футболіста з Пюніком чинний до літа наступного року. Transfermarkt оцінює Вакуленка в 350 тисяч євро.

X