Друга ліга: Скала 1911 поступилася Металургу 2, Чайка розгромила Тростянець та увійшла до топ-3 лідерів

Переглядів 7362
Чайка — Тростянець. Фото: ФК Чайка
Сьогодні, 16 жовтня, закінчилася програма 13-го туру Другої ліги двома видовищними матчами між МФК Металург 2 – Скала 1911 та Чайкою, яка приймала Тростянець.

МФК Металург 2 видав справжній трилер у матчі зі Скалою 1911. Команди забили п’ять м’ячів та визначили переможця лише на 93-й хвилині матчу. У першій половині гри команди обмінялися голами і закінчили його нічиєю, 1:1. Такий самий сценарій відбувся і в другому таймі, але за рахунку 2:2 в доданий час господарів здобули перемогу.

Друга ліга. 13 тур

Металург 2 – Скала 1911 — 3:2

Голи: Толок, 41, Іродовський, 69, 90+3 — Яната 20, Ніколишин, 62.

Останній матч, який відбувся в рамках 13-го туру Другої ліги, закінчився розгромом. Чайка не залишила жодних шансів Тростянцю, адже господарі впевнено здолали опонентів із рахунком 3:0. Гості поступалися мінімально після перерви, а в другому таймі господарі добили суперника, забивши ще двічі.

Чайка — Тростянець — 3:0

Голи: Емере, 33, Вечурко, 55, Музиченко,66.

• Чайка завдяки перемозі набрала 28 балів та піднялася на третю позицію, що дає право зіграти в перехідних матчах за вихід в Першу лігу.
  • Скала перебуває на п’ятій сходинці з 22 очками.
  • Тростянець йде десятим з 14 пунктами, і за ним одразу розташовується МФК Металург 2 із 12 балами.