Дружині колишнього захисника Динамо понівечили обличчя: шокуючі фото наслідків косметичної процедури

Переглядів 801
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Дружині колишнього захисника Динамо понівечили обличчя: шокуючі фото наслідків косметичної процедури
Артем Шабанов та Юліана Чернова. Фото: Google
Дружина гравця київського Динамо Артема Шабанова, який зараз грає в оренді за Полісся, Юліана Чернова зіткнулася з негативними наслідками неякісної косметологічної процедури.

Вона поділилася у своєму Instagram відео, в якому показує результати цієї процедури, що залишила на її обличчі шрами та пухирі.

Юліана планувала процедуру зволоження обличчя, але, на жаль, замість необхідного препарату, використали ппрострочений медикамент. Внаслідок цього обличчя Юліани серйозно постраждало.

«Коли я повністю розрахувалася за процедуру, попросила показати мені упаковку. Вона сказала, що вже викинула в смітник і не хоче діставати звідти. Зрештою, вона показала мені упаковку, тримаючи в своїх руках, але коли я взяла в свої руки і перевернула, то побачила термін придатності».

 Зараз вона прийняла рішення звернутися до правоохоронних органів, і наразі очікує на розвиток подій.

«Я попросила повернути свої кошти, але мене кинули в ЧС та видалили все листування. Заява до поліції вже написана. Вже знаю одну дівчину, якій вона спалила обличчя», — підсумувала дівчина в Instagram.

У її Instagram також було опубліковано фотографії, на яких видно, як вона виглядала за тиждень до цієї невдалої процедури.

  • Артем Шабанов та Юліана одружилися у липні 2021 року.
  • Transfermarkt оцінює гравця у 300 тисяч євро.
  • У нинішньому сезоні у всіх турнірах за житомирську команду Шабанов провів 13 матчів, без результативних дій.